Pernenat 16 Korrik, 2019 2815

Floket

Nena si jeni
Ndoshta jam jashte temes por jam ne hall kam edhe ca dit darem e frizerja nuk ma ka bere ngjyren si desha mu kan bo shum ngjyr e verdh si ta heq me qfar ngjyre apo me qfar shampoje ti laj qe tme bohen mat bardha


 1. Helena 25

  Nese ti ka dekoloruar do te thote se nuk e ka bere punen tamam dhe nuk ka perfunduar procesin nuk te ka vene refleks, nese nuk do te shkosh me tek parukeria mund te blesh nje shishe qe heqen ngjyren e verdhe nga floku

 2. avatar Anonim-5788

  Esht nje shampon shkruan no yellow ose no orange shampo mundesh me kliku ne youtube me pa video

 3. Gena Migena

  Pershendetj nese i ke ber me dekolorim esht fiks sic tha vajza me lar nuk e ka kryer procesin deri ne fund
  Me shampo nuk thyet komplet ajo do nje boj korrektor argjend mund ta kerkosh ne kozmetik dhe mas asaj shampo kolor gri

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X