Pernenat 5 Korrik, 2019 918

FL – gjatësia e kockave të femurit (kërci)

Pershendetje te nderuar.
Sot jam ne javen e 39 te shtatzanis dhe isha per te bere eko, mjeku me tha qe FL – gjatësia e kockave të femurit (kërci) eshte 7.1 cm sipas tij pak me e shkurt se qe duhet te jete.
A eshte shqetesuese dhe sa eshte normalja e gjatesis per kete jave te shtatzanis, theksoj qe une personalish me gjatesi jam me e shkurter a ka gjasa qe femija te jete me i shkurter sikurse une apo eshte diqka jasht normales kjo gjatesi.
Shume faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X