Pernenat 22 Mars, 2020 340

Fillimi i ushqyerjes

Pershendetje djalin e kam 5 myajsh ne gji kur mund ti fiiloj ushqim dhe cfare flm.


  1. avatar Anonim-7465

    A lejohet lengu i frutave tju jepet bebeve para se te mbushin 1 vjec?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X