Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Femis nuk i del qumesht

Pershendeetje kam vahzen 1 muajshe ka lindur me pesh 4 .100 mbas 3 ditesh ne kontroll ka humbur kilogram 3 .800 mirpo kam gji por i holl dhe me duket se nuk i mjafton i jap dhe shtes qumesht por e vjell gjithashtu edhe saher e yshqej me qumesht qiri


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Renia ne peshe ne ditet e para te lindjes eshte normale, cilesia è qumeshtit nuk percaktohet me sy te lire, une ju rekomandoj ta funsi sa me shpesh ne gji( sepse keshtu sasia e qumeshtit shtohet) e Mos j jepni formule spese ju e tejngopni e keshtu bebi vjell

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X