Pernenat 14 Nëntor, 2019 137

Femijet

Pershendetje te gjithave nenav kam nhe hall kam djalin 6 vjeq ka filluar me klas te par po e kam veshtir tja dal ngaqe nuk me bindet nuk ulet te bei detyrat kur vjen pad shkolle por i ben ne kohen e gjumit mbas darke mundohem ta bind me dhurata por kot me ndonje denim prap e kot nuk po di si te ja bej po nevrikosem shum deri ne piken qe hi ne dhom dhe nuk pushoi duke qer ju lutem me ndihmoni sepse me duket se po kaloi ne depresion si tja bej


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X