Pernenat 29 Qershor, 2019 430

Femijet ne plazh

Pershendetje! A mund ti marrim bebet 4 muajsh ne plazh? Si mendoni? A mund te durojne keto temperatura? Per mua pas ores 6 te pasdites jane castet ideale dhe ne kete ore po punoj. Faleminderit!


  1. Mirjeta Paja

    Mendoj se mundesh. Thjesht kujdesu per lekuren e bebit pasi eshte shume delikate.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X