Pernenat 27 Tetor, 2021 0

Femije ne muajin e 3-te

A eshte normale qe nje femije reth 3 muaj ta mbje vazhdimisht koken majtas, a ka probleme me koken dhe qafen? Do ta vleresoje shume pergjigjen e kesaj pyetje.
Ju faleminderit!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nga pershkrimi qe beni mendoj se kemi te bejme me nje patologji te lindur qe vjen si rezultat I shkurtimit te muskulit sternokleidomasteoid,I Cili eshte I demtuar, I shkurtuar e fibroitik dhe ndjek nje rruge diagonale nga klavikula deri ne Koke pas veshit, ju rekomandoj nje konsulte nga afer me pediatrin qe te konfirmohet diagnoza e ti filloni masazhet te Cili Mund te beni vet ose me ndihmen e Nje Fizioterapisti( varet nga rasti)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X