Pernenat 20 Dhjetor, 2019 129

Femija ska imunitet

kam 2femij njer 8 vjece tjerta 1 vjec kjo e madhja me ngeli vetem semur hund koll gjat gjoth kohes sa me semur dhe kte te voglen cfar ka ska imuntitet fare.Jam né itali


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X