Pernenat 3 Shtator, 2020 207

Femija ra nga krevati

Prsh nena . Jam nje Nen e re , kam vajzen 9 muajshe , para dy ditesh me ra nga krevati por fatmirsisht nuk pat naj problem , sot e kishte vjehrra dhe kjo qau me te madhe kur shkoi une nuk po me trgonte se cfar ka , pasataj me tha po i pastroja veshin edhe qau , ndoshta i ka vra veshin , nuk e di jam ber shum keq qe nga dita qe me ra nga krevati .
Asaj i ngeli hadri se pse un u bera merak .
Pytja ime eshte . A kan te drejte te tjeret te merren me femijen kur un jam aty 😒 aq me teper te bejn nje gje aq delikate sa veshi . ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X