Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Femija qan shume

Femija im qan shum. Nuk mund ta di a e ka nga gazrat dhe gerrqet sepse e mundojn shum,gjthashtu edhe kapsellsku.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Cfare moshe ka bebi?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X