Pernenat 7 Prill, 2020 529

Femija nuk po me del jashte.

pershendetje kam djalin 5 jave dhe ka dy dite qe nuk me ka dale jashte,e ushqej me gji,a duhet te shqetesohem dhe cfar mund ti bej ju lutem se dhe grindet dhe sot nuk po m,e pi eshte dita e trete sot,ju lutem kush mund te me ndihmoje me nje pergjigje ju faleminderit pres pergjiogjen tuaj

  1. avatar Anonim-7465

    Ka mikroklizma per femije ne farmaci po nk do te rekomandoja ta perdorje menjher po te provoje ne kushte shtepie para disa kohesh m ka ndodhur dhe mua me vajzen dhe pediatria m tha t lyeja me vaj ulliri nj kercell majdanozi dhe te kryesh levizje rrethore te femija ose me majen e termometeteit po gjithmon levizje shum t lehta qe te mos keputet n trupin e femijes. Uroj te t sherbej. Ta kesh mir bebin

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Ju rekomandoj banjot e ngrohta, masazhet me pellemben e dores tuaj mbi barkun e bebit ne forme rrethore ne drejtim te akrepave te ores, levizi kembet bebit( si levizja qe behet ne biciklete), nese nuk ka rezultat atehere ne tek femijet me gji rekomandojme diten e 5 berjen e mikroklizmes( nese femija eshte i grindur, qan, refuzon gjirin mund ta aplikosh diten e 3) .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X