loading
Pernenat August 9, 2019 883

Femija im po vuan nga kapslleku. Me ndihmoni!

Pershendetje femija ime eshte dy muajsh e gjysem dhe ka probleme me kapsllikun ushqehet me gji dhe formul i kam nderruar formulen ja kam holluar dhe prap ka probleeme po nuk i perfore sumposto glicerine ose vaj ne forme klizme nje here ne tre dite. Po mua nuk me duket normale nje kure e tille me kane rekumanduar lengje frutash po e perseris ai eshte vetem dy muajsh e gjysem te lutem me ndimoni me ndonje keshille se jam shume e shqetesuar per beben time me respekt nje prind femije


  1. avatar Anonim-6569

    Eshte normale se rradhohet jashqitja dhe eshte normale te mos dali jasht per ne tre ose kater dit nese rri deri 6 ose 7 dit merri klizma Per beba

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X