Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Femija i irrituar ne zonen e bebelines

Kam vajzen 1 vjece por ka 2 dit qe eshte semure nga poshte e ka shume te skuqur te irrituar. Me thane ti nderroja panolinat ti merja marke tjeter por nuk po shoh permiresim pervec kesaj mbreme e kam l’errore me canestan vaginal dhe prap eshte shume e irrituar. Cfare me sugjeroni ndonje gje.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ta shplani me Permanganat kaliumi( meret ne farmaci) dhe lyerje me Canesten cream

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X