Pernenat Shkurt 19, 2020 206

Femija i bllokuar

­Pershendetje doktoresha,kam djalin 2 vjec dhe gjith kohes se stines se dimrit esh gjithmon i bllokuar nga hundet gjith kohes me qurra ne ngjyre ne verdh ose jeshile,kam mar kura pafund antibiotik thuaj po perdor cdo 20 dit sepse me kalon ne bronkit,kam biseduar me pediatren dhe me thot qe dyshon se ka myk ne zorr dhe ne hund ky eshte nje dyshim asgj e vertetuar ,nuk edi si mund tja bej oreks nuk ka fare nga pesha ka ren goxha ,do te doja nje mendim cfar mund te jet kjo gje dhe si mund ta vertoj nese esh vertet myku ne zorr dhe si mund ta kuroj  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Per pjesen e bllokimit te hundeve ju rekomandoj te beni nje konsulte me mjek otorinolaringolog . Ju rekomandoj ti beni nje analize te feces per candida( myk)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X