Pernenat 2 Dhjetor, 2021 0

Femija 3 muajsh kokerr ne stomak

Prsh kam femijen 3 muajsh dhe me ngjan sikur ka nje kokerr mes te stomakut si gjender


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Nuk je e qarte , me shpjego me teper…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X