Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Femija

A mund te na flisni me shum rreth hipertonusit te muskujve tek bebet 3/4 mujore.
Si mund ti normalizojm muskujt dhe a mund te kete pasoja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X