Pernenat 9 Prill, 2021 0

Femija 2 vjec

Djali eshte dy vjec e gjysem! Flet shume pak
Tani ka filluar pak me shpesh te perdore fjalet!
E kisha ne nje klinike ne Itali
E me thane se ka vonese gjuhesore edhe nuk i merrte gjitha komandat! Si pasoje qe ka ndenjur ne ambjent te mbyllur edhe para ekraneve!
Duhet te ndjeke terapi per te zhvillimin e metejshem te femijes!

  1. Logopede Aurora Lushej

    Përshëndetje dhe uroj të jeni mirë! Është shumë e nevojshme që vonesa gjuhësore të trajtohet me logoped, nëse është vonesë gjuhësore është e kapërcyeshme por ka nevojë për dnihmë profesionale. Terapia duhet të bazohet në një plan individual dhe djali të supervizohet vazhdimisht. Gjithë të mirat dhe suksese!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X