Pernenat 2 Mars, 2020 202

Fara chia ne shtatzani

Pershendetje deshta me ju pyt a lejohet me honger fara chia ne shtatzani.?
Kam shtatzanien e parë dhe jam ne javen e 22.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X