Pernenat 26 Korrik, 2020 105

epilepsia

nje femij me epilepsi prej moshes 6 muaj a mund te sherohet sa shkon dhe a mund te ket dallim prej femijeve te tjer krizat ju kan nderpre nuk percjell nuk flet nuk ec , na degjon kur i flasim dhe qesh me ne tash i ka 1 vit e dy muaj

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Nje femije quhet i sheruar kur kalon 3 vite nga kriza e fundit epileptike.( qe do te thote dero atehere duhet te mare mjekimin me Depakine cdo dite, pa nderprerje)
    Me sa me shpjegon zhvillimi i tij eshte normal per koshen qe ka

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X