Pernenat 21 Dhjetor, 2020 84

Epilepsia

Prsh ju lutem me jepni ndonje informacion per depakinen a ngadalson zhvillimin e femijes ?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Cdo preparat ka efektet e ti anesore, dhenia e depakines behet sipas protokolleve te percaktuara dhe behet monitorimini femijes me ekzaminime laboratorike dhe imazherike

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X