Pernenat 18 Korrik, 2019 955

Endrrat

Pershendetje nena te dashura!
Dua te ngre nje pyetje rreth endrrave. A i besoni shpjegimet per endrrat?
Une realisht shikoj shume endrra, nga ngjarjet me te keqija ku shoh te me largohet nga jeta nje familjar i dashur, deri tek endrrat erotike ( edhe keto mund te quhen te keqija) e deri tek ato qe duken me te bukurat kur shikoj realizimin e nje deshire personale apo familjare?
Po ju a shikoni shume endrra? Une qe ne shtatzani (te paren) dhe pas lindjes kam filluar te shikoj shume.

PS: Te them te drejten, une nuk eshte se i besoj shume.

Faleminderit kush ndan opinionet me mua!

Ju uroj endrra te bukura!!!


  1. Mirjeta Paja

    Edhe une shikoj shume endrra. Disa prej tyre as qe i mbaj mend fare. Nuk i besoj fare!!!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X