Pernenat 13 Nëntor, 2019 280

Emma

Pershendetje nena,vajza edhe 3 dit mi mbush 6 muaj e kam ushqyer me formul Hipp Organic tash duhet te vazhdoj me Hipp 2 po desha te dij ku eshte dallimi ne mes Hipp Organic dhe Hipp Combiotik pasi un dua tja vazhdoj me Hipp Combiotik 2 sepse me ket te parin nuk shtonte pesh shum.Ju flm nena


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X