Pernenat 22 Nëntor, 2019 278

Emigrimi

Pershendetje nena, uroj ti keni mir bebat ne kte kohe virozash.
Doja tju pyesja dicka per ju qe keni informacion. Jemi prinder te dy vajzave, 3 dhe 1 vjece. Punon vetem burri dhe jemi disi ne veshtirsi ekonomike. Un kam mbaruar mesuesi anglisht por per momentin jam pa pune. Ne rast se bej kerkese per pune ne gjermani, a me del viza familjare? Si funksionon? Kam degjuar qe shteti gjerman te ndihmon shum edhe me femije te vegjel. Kam edhe nje te aferme atje qe mund tme ndihmoje.
Ju falenderoj paraprakisht.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X