Pernenat 28 Qershor, 2021 0

Emigrimi

Pershendetje….Dua te emigroj ne Zelanden e Re……. Nqs dikush nga ju ka kontakte me kompani qe ofrojne pune dhe dokumenta ju lutem mund te me adresoni!!! Ju faleminderit ☺️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X