Pernenat 15 Nëntor, 2019 320

Emer djali

Persh nena uroj te jeni mir ju dhe bebushat .Per te zgjedhur emrin e bebit qenka shum me e veshtir si e mendoja .Me ndihmoni me nje emer djali dhe cfare I keni blere bebit me fillim pasi dua te filloj pergatitjet per bebin po nuk di ca te ble si I keni veshur ju bebushat me ditet e para un linde ne funde te shkurtit ose ne fillim te marsit akoma nuk esht e vendosur .Ju falenderoj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X