Pernenat 18 Prill, 2020 1373

Elona

Pershendetje Dr.Bjanka Salliu,
Kam vajzen 1 vjece dhe vura re se njeren brinj e ka me te dal ose me te dukshme se ana tjeter. Ju lutem me thoni a eshte shqetesuese dhe nga se mund te vije kjo dhe a mund te rregullohet. Dhimbje goca nuk ka .

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Me dergoni nje foto

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X