Pernenat 14 Prill, 2020 318

Ela

pershendetje,une kam rezultuar me vezore policistike ne baze te analizave te gjakut .doja te pyesja a mund te perdor clomid,pasi kam lexuar dhe me kan then per kte ilac qe eshte I mire, kam marr disa vitamina dhe me kan rregulluar ciklin menstrual. Pasi e kam pas jo te rregullt.bej afersisht 1 vit qe tentoj per shtatzani

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X