Pernenat 6 Korrik, 2020 1254

Ekzeme

Prsh nena.kam vajzen 7 mujshe dhe ka nje jave qe eshte ber keshtu tek kemba . A mos eshte ekzema? , per nenat qe ndodhen ne Angli mos ndonjera ka pas kte rast dhe me cfar mund tja ly ? Faleminderit nese komentoni ,se jam shum ne merak .

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nga foto duket si forme mykotike, ndodh kryesisht ne palat e lekures te femijet kryesisht te shendoshe, ju rekomandoj te perdorni canesten cream

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X