Pernenat 6 Maj, 2020 236

eko morfologjike

pershendetje nena te dashura kush ñga ju eshte nga kor a dhe a keni informacion nese eko morfologjike behet ne korc ne maternitet sepse kam ngelur shqiperi per shkak te situates pasi jetoj greqi dhe nuk kam shum informacion nese ofrohet dhe ky sherbim ne maternitetin w korces ju flm mirepres prgj tuaj ti keni me jetee bebat tuaj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X