Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Eko e javes se 12

Ne ekon e javes se 12 (sipas ekos isha 12javshe e 6dite) doktoresha me tha qe cdo gje duket ok pervec NT=2.8mm
Dhe me sygjeroje te bej testin NIFT pasi kjo mund te jete nje shenje qe bebi ka sindromen dawn. Kocka e hundes ishte perzente.
Jam shume e shqetesuar per bebin tim. Mund te ndodh qe NT te jete e larte dhe bebi te jete i shendetshem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X