Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Egzona

Ju lutem kam nevoj per ndim kam djalin 3 vjet ben me 1 prill djali qe 1 vjet nuk del nevojen e madhe sic duhet cdoher kur del ben shterzim dhe del shum pak han e kur del del shum pak para 7 muajsh e bera synet sepse nuk dilte as nevojen e vogel mir thonte qe i djek e pata ne mjek tha ska gje duhet te behet synet e bem i nxoren shum qelb mbrenda e mledhur at nat djali ishte hera e par qe i mushi 4 pampersa me nevoj prej assj nate eme prap vazhdon njejt han e del pak dhe thot mr dhem barku nuk me lejon as ta prek behem merak para 3 ditesh e cova ne mjek me thot qe i esh mledhur nevoja e madhe ne zor kaps eshte duhet ti behet klizm i bem po prap nuk beri nevojen me dha dhe efecol i pi njejt i them mam bere jep shterzim jo mami hic nuk po del e vuna re qe kur ja ben klizmen i ter penisi ju fut mbrenda ju lutem tme ndimoni mund tju them qe ka perafresish 1 vit qe endem neper mjek mendja me eshte ndalur me ndimoni 😭


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje echo abdominale dhe Nje analize fece parazit dhe Candida

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X