Pernenat 9 Tetor, 2020 165

EEG (ezheja) e kokes

Pershendetje, doja te pyesja jam ne javen 21 te shtatezanise dhe per shkak te disa problemeve mjeku neurolog me tha te bej ezhe te kokes, me tha qe nuk eshte e demahme per femijen, por nuk e di kam frik. Ka pas ndonje nga ju nena rast te tille?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X