Pernenat 25 Shtator, 2020 219

Edi

Pershendtje. Kam 12 dit sot vones te ciklit muajin qe kalova dhe ne korrik kam perdor dufaston per ciklin.kete muaj sme erdhen.testin se kam bere sepse nuk kan as nje lloj shenje vec kto dit po ha gjera sh te kripura cfar mendoni se eshte.cfrare me keshilloni.flm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X