Pernenat 31 Korrik, 2020 133

E porsalindura fle permbys

Kam vajzen dy muajshe pa dy jave ne 14gusht ben 2 dhe fle vetem permbys ne asnje menyre tjeter esht problem?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X