Pernenat 30 Prill, 2021 0

E folura e femijes

Pershendetje nena, inshalla jeni mir. Kam vajzen 17 muajshe jam ne merak qe nuk flet, behem merak shkaku qe kur i shoh disa te tjer ne muajt e ksaj flasin me shum fjal. E imja vetem babi mama thot. Femijet e juaj ne cfar moshe kan fillu te flasin ? Faleminderit

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, uroj te jeni mire. Perpos te folurit, a vini re ndonje veshtiresi te vajzes ne aspekte te tjera si: komunikimi, socializimi apo sjellja? Nese po, ju lutem konsultohuni nga afer me specialist. Nese jo, shikoni nese rutina e vajzes ka shume kohe para ekraneve, nuk shkon ne cerdhe, nuk ka stimuj verbal apo dicka tjeter qe e pengon te flase dhe ndryshojini keto rutina. Ju pershendes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X