Pernenat 20 Shtator, 2021 0

E folura e bebit 9 muajsh

Bebi im esht 9 muajsh dhe ende nuk i ka thene fjalet e para a eshte shqetsuese ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X