Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

E bertituta tek femijet?

Pershendetje nena!Kam djalin 3 vjec eshte shum femi aktiv ose me mir hiperaktiv.Ka 1 muaj qe e kam cuar ne kopesht.Eshte shum i varur nga telefoni.Deri tani flet disa fjale,shqip anglisht.Dicka qe me shqetson eshte qe cdo gje bertet,jam shum e shqetesuar.Me thoni cmund te bej sepse nuk po mundem me,kam dhe nje femije te vogel.Faleminderit po e moret ne konsiderate shkrimin tim!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X