Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Dyshimi

Pershendetje! Jam ne dyshim nese jam pse jo shtatzane . Kam 4 vite qe tentoj per nje shtatzani dhe ajo nuk vjen . Por ne daten 5 Maj kam pasur periodat deri ne daten 11. Ciklin pasardhes duhet ta kisha ne fillim te qershorit por nuk ka ardhur tani ndodhem ne diten e 38 dhe testi i shtatzanis rezulton negativ . Mund te jem shtatzane apo mund te kem thjesht nje bllokim te ciklit mestrual???

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X