Pernenat 19 Shkurt, 2020 96

Dyshim per shtatzani

Kam 2 muaj e gjysem qe nk kam kryer marrëdhënie dhe per her te fundit periodat i kisha ne 6 janar po te pakta


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X