Pernenat 4 Maj, 2020 146

Dyqan veshjesh per shtatzani

Pershendetje nena! Doja te dija nese mund te me tregoni ndonje dyqan veshjesh qe funksionon online per grate shtatzana ketu ne Shqiperi. Tani po kerkoj ne internet por nuk po i gjej dot. Faleminderit dhe dite te mbare ju uroj.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X