Pernenat 21 Dhjetor, 2020 72

Dy shqetesime lidhur me bebin

pershendetje, kisha dy pyetje🙂,1.kam vajzen 5 javeshe dhe njera qepalle e syrit i qendron e skuqur, cfare mund te jet?! dhe 2. ka raste qe kur fle gjume vetem renkon, eshte normale? faleminderit😁

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Do doja te me dergonit nje foto, ku te identifikohet qarte syte… renkimi mund te jete si rezultat i colicave abdominale( dhimbjeve te barkut)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X