Pernenat 6 Nëntor, 2019 174

Duhani dhe bebet

Pershendetje desha te ju pyes edhe ju ? Nese ne shtepi konsumohet duhani gjdo her a eshte e demshme per nje bebe Une them qe po mirpo tjer antar te familjes me kundershtojn thon se asgje nuk i ndodh te gjith jan kunder asaj qka e foli une qfare mendimi keni ju po ose jo faleminderit theksoj qe konsumohet ne dhoma tjera edhe ku rrimi ama jo ne dhomen ku flej une me beben


  1. avatar Anonim-432

    Sigurisht qe eshte e demshme. Madje edhe jashte ta konsumojne cigaren duhet te lajne duart fytyren te nderrojne rrobat dhe pastaj ti afrohen bebes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X