loading
Pernenat August 7, 2019 132

Duam të blejmë shtëpi me kredi në Tiranë, por kam frikë… Si të veproj?

Pershendetje nena ju falenderoj nese me jepni mendim gjithmon me keni mesuar per mire,jemi me qera dhe paguajm 200mij ne muaj ne tiran.kemi 5 vjet me qera,kemi nje pal shtp ne fshat qe jan vjeteruar jane e pak te vogla edhe nk shiten nga ana tjerer smarim kredi te but se mir keq kemi nje pasuri pavarsisht qe ne ate vend ska pune.pronlemi qendron se burri do qe te blejm shtp me kredi ketu ne tr 40 mij euro 1+1 por Un se le se kam frik te hy ne borxh ai thot per 20 vjet i lajm ndersa qeraja merr lekun edhe jep kot si te veproj nena a tia bej per mbare burrit per kredi se plasa nga frika po me kap stersi si do i lajm nderkohe jemi me shkoll te ardhurat i kemi 900 ne muaj kemi edhe nje femij 2 vjec si do vepronit ju nese do ishit si ne rastin tim.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X