Pernenat Gusht 22, 2019 294

Dua t’i vendos vajzës emrin Alea, por…

Pershendetje ..desha te pyes nenat ..desha ti vendos vajzes emrin Alea ..mirpo nje i aferm i imi Ka vajzen me emrin Leandra ..shkurt i thirrin Lea..dhe me than qe u ngel hatri nese une ja vendos Alea sepse Jane e njejta gje..une nuk e mendoj kshu..se Alea eshte vet emer i shkurt nuk Ka nevoje per shkurtim tjeter. ..desha te di mendimin tuaj!! Faleminderit anonim te lutem !


  1. Esma Gazmend Eg

    Zonj ske pse shqetsohesh cka thojn tjeret esht e drejta jote cfar emri do vendosish
    Dhe un ikam 2 vajzat me emra te niejt si goca e xhaxhait por keshtu deshti burri dhe sja prisha deshiren ajo esht edrejta jote
    Ta kesh me jet te gjat vajzen

  2. avatar Anonim-5030

    Shume mire, te pelqen, vendosja! Jo po te marrim ne shqyrtim emrat e gjithe te afermve…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X