Pernenat 17 Korrik, 2019 604

Dua t’i bej floket bionde, cfare nr me duhet?

Pershendetje nena jam jasht teme po ndoshta me ndihmoni ndonjera i bana flokt shatir dhe nuk ma boni ngjyres si desh un mu bonen te verdha a mund tme tregoni qfar ngjyre mund ta blej dhe qfar nr mi ba te bardha bionde


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X