Pernenat 23 Tetor, 2019 401

Dua te punoj si edukatore ose mesuese ne Gjermani, cfare nivel i gjuhes duhet?

Prsh.Jetoj ne Gjermani.Ne Shqiperi kam mbaruar per gjuhe letersi.Doja te pyesja te gjithe ju qe kan Information cfare niveli i gjuhes gjermane duhet per te mesuar si mesuese apo edukatore.Aktualisht kam hyre ne nje Kurs qe ketu quhet Coaching Training dhe me thane se duhet sesben niveli C2.Ju flm nese me ktheni pergjigje.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X