Pernenat 29 Gusht, 2019 517

Dua të lind në Itali, çfarë përfiton femija im?

Prsh te besh nje lindje ne Itali, cfare perfiton femija dhe a mer leje qendrimi nga lindja?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X