Pernenat 31 Dhjetor, 2020 250

Dua te di me shume

Jam nje nene e nje vajze 2 muajshe
Javen e kaluar kisha kontroll te ortopedi dhe ai me tha qe vajza nuk i ka mire kukat, nuk jane te zhvilluar mire dhe per kete arsye tash duhet te mbaje nje aparat gjithe kohes per 6 jave rresht deri viziten e ardhshme.
Ju lutem te me thoni a eshte problem qe rregullohet pasiqe jam teper e merzitur se a do kete sukses.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Keto jane probleme qe bebit mund ti kene ardhur si pasoje e pozicionit ne bark gjate shtatzanise, ju rekomandoj te ndiqni me kujdes keshillat e mjekit ortoped dhe ne javen e 4-5 ti beni nje echo koksofemorale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X