Pernenat 30 Gusht, 2019 1512

Dua te bej vizita ne Itali, si t’i bëj me më pak euro?

Pershendetje nena..doja nje pergjigje per nenat qe jetojne ne itali ne lidhje me analizat dhe vizitat ne shtet..pasi jam duke bere disa analiza por te cilat kushtojne..doja te dija mos ndoshta duhet ndonje leter nga mjeku qe te behen me pak euro apo ka te beje fakti se une akoma nuk kam marre letrat e para sepse 4 a 5 muaj kam qe kam bere bashkim familjar .ju faleminderit nese do pergjigjeni😘🥰😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X