Pernenat 21 Gusht, 2019 1490

Dua te bej synet djalin, cila eshte koha me e mire?

Pershendetje nena dua te bej djalin synet cila esht koha me e mir tani apo nga shtatori pasi jetoj jasht dhe me duhet te iki perseri
Puthje per bebat klb


  1. Mirjeta Paja

    Mendoj se me mire eshte kur freskohet paksa koha. Gjithsesi mjeku mund tju keshilloje me mire.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X